E-BOOK "ZAČNĚTE ONLINE PODNIKAT"

 

 • KOMPLETNÍ PRŮVODCE OD ZAČÁTKU ONLINE PODNIKÁNÍ AŽ PO JEHO ÚSPĚŠNÝ ROZJEZD
 • ODHALENÍ EFEKTIVNÍ STRATEGIE K ÚSPĚŠNOSTI SOUČASNÉHO PODNIKÁNÍ
 • ÚČINNÁ POMOC PRO VŠECHNY, KTEŘÍ CHTĚJÍ SVŮJ BYZNYS KONEČNĚ NASTARTOVAT
 • NÁVOD JAK DĚLAT EFEKTIVNÍ EMAILOVÝ MARKETING
 • CHYBY, KTERÝCH SE MUSÍTE VYVAROVAT,CHCETE-LI BÝT DLOUHODOBĚ ÚSPĚŠNÍ

 

 

 

Co koupí produktu získáte?

 • 1
  Komletní průvodce krok za krokem
  Pro lepší orientaci je kniha rozdělena do jednotlivých kapitol. Vše je popsáno srozumitelně a jednoduše, bez složitých cizojazyčných názvů. Krok za krokem.
 • 2
  Marketingová strategie
  Bez efektivní strategie bude vaše podnikání stagnovat nebo ještě hůř, upadat. Chcete vědět, jak správně postupovat, aby váš byznys vzkvétal a přinášel zisk? To se dozvíte v druhé části mé knihy. Co je to email marketing a jak ho správně dělat a co naopak nedělat.
 • 3
  Bonusy
  Při koupi knihy získáte hodnotné bonusy v podobě pracovních listů, které oceníte při nastavování vaší strategie. Soustřeďte se na jejich přesné vyplnění, zamyslete se nad tím co píšete. Tyto pracovní listy vás formou otázek a odpovědí provedou krok za krokem celým procesem. Také získáte přístup ke všem chytrým aplikacím na 14 dní zdarma! Můžete si tak vše nezávazně vyzkoušet
 • 4
  Ověřené know-how
  Předám vám své know-how, které jsem získávala vytrvalým studiem a praxí. Když jsem začínala, potkala jsem mnoho expertů. Kámen úrazu byl v tom, že oni byli experti, měli zkušenosti. Již předtím pracovali na internetu jako tvůrci webu, emailový markeťáci apod. Když jsem začínala, nevěděla jsem nic. Mnoho slov a pojmů pro mě byli neznámé a složité. Nerozuměla jsem jim. Začínala jsem opravdu od nuly. To je ta nejcennější zkušenost, kterou vám mohu předat. Jak začít, jak pokračovat. Co dělat, co naopak nedělat. Vše hezky česky :-)
 • 5
  93 stran
  Získáte 93 stran plných důležitých a zajímavých informací o online podnikání. Vše je podrobně a srozumitelně vysvětleno. Ebook je rozdělen na 2 důležité části. V první části se dozvíte, v jakém oboru podnikat, jak najít ideálního zákazníka, jak ho získat a udržet. V druhé části vám odhalím úspěšnou strategii, aby vaše podnikání fungovalo dlouhodobě.
0
Věrných zákazníků
0
Šálků kávy
0
Prodaných ebooků

Nejdříve jsem váhal, ale pak jsem si řekl, že to zkusím. Ta investice nebyla tak vysoká. Netušil jsem, že bude k nezaplacení!!!! Můj eshop nyní výdělává o 150% více! Děkuji

Stanislav Mrázek

Chtěla jsem ve svém životě změnu a toho jsem dosáhla. Překvapilo mě, jak jednoduše lze říci složité věci. Po přečtení ebooku mě to natolik nakoplo, že jsem nedokázala přestat myslet na svůj cíl. Už se k němu blížím...

Kamila Jedličková

Přečtením této knihy jsem získala "vědomí" o tom, že každý z nás to dokáže, když bude jenom trochu chtít. Já chtěla moc a dnes již podnikám. Děkuji

Ludmila Hroudová

Život se semnou nemazlil a já se stal invalidním. Potřeboval jsem práci a tu jsem nakonec díky této knize získal. Nikdy bych nevěřil, že se karta obrátí a já budu v životě šťastný a úspěšný.

Karel Gambík

Jsem na mateřské a hledala jsem práci z domova. Po desítkách neúspěchů jsem našla to pravé. Nejdříve jsem to chtěla jen jako přivýdělek, ale nakonec se tomu plně věnuji a mám i dost času na svou malou dceru.

Martha Borde

Díky za tuto knihu. Vzhledem k tomu, že jsem začátečník hledal jsem jednoduchý návod, kterému bych rozuměl. Zde je vše popsáno, tak že tomu rozumím a díky tomu, že ji mám ve svém počítači, mohu se kdykoliv vrátit do kapitoly, kterou zrovna potřebuji.

Patrik Sadovský

Marketingová strategie

Co by bylo podnikání bez správné strategie?

Ztráta času a energie.

Helena Zdeňková

Lektorka, online podnikatelka a chovatelka
Podnikatelka a lektorka, certifikovaná specialistka na emailový marketing. Zabývá se emailovým marketingem a pomáhá nejen začátečníkům, ale i fungujícím drobným podnikatelům rozjet jejich podnikání. Žije na malé vesničce u Děčína, kde se věnuje svému největšímu koníčku a to je chovatelství. Její životní oporou je její manžel a syn.

Proč bych si měl koupit ebook a ne online kurz?

Ze stejného důvodu jako existují miliony knih na celém světě. Kde by bylo vzdělání bez knih, bez učebnic ? Ebook je kniha. Je to učebnice. Můžete v ní listovat. 

Při každém učení potřebujete nějaký základ, něco po čem můžete sáhnout, když potřebujete informaci.

Online kurz je fajn, ale když se potřebujete vrátit nebo hledáte nějaký postup, musíte si ho celý přetočit nebo pustit celý od začátku. Psané slovo má tu výhodu, že se autor zamyslí nad každou  větou, bohužel při mluveném slovu to tak nebývá.

Ebook si můžete vytisknout, podtrhávat a zvýrazňovat to důležité, psát si poznámky a listovat dle potřeby.

Jeden krásný citát na závěr:

Na velkých hodinách života je pouze jeden ukazatel, "Teď"! Ulice "Potom", nás přivede k domu "Nikdy"! Velké hodiny času odbijí každý den, každou hodinu a každou minutu našeho života. Tyto časové hodnoty už se nikdy nevrátí. Promarněné dny a hodiny jsou nenávratně ztraceny. Proč se nerozhodnout hned, s úmyslem udělat něco pořádného a dotáhnout to dokonce? Jestliže nás obyčejné úsilí přivádí k solidním úspěchům, což teprve úsilí neobyčejné?

Jan Berwid-Buquoy

Kolik vás to bude stát ?

Vím, že každý začátek je těžký. Vím, kolik desítek tisíc korun stojí rozjet podnikání. Všechno jsem si to vyzkoušela na vlastní kůži.

Připravila jsem pro vás kompletní návod. Krok za krokem.

Začíná to nápadem a končí úspěšnou strategií.

Kolik jste ochcotni zaplatit za kompletní návod na rozjezd vašeho podnikání?

Cenu jsem stanovila záměrně nízko, aby vaše finanční situace nebyla překážkou k vašemu podnikání.

Mé vzdělání překročilo desítky tisíc korun a proto vám to chci usnadnit. To nejdůležitější co potřebujete máte v jedné knize a za  zlomek ceny, kterou jsem musela vynaložit já.

Věřím, že tento krok vám pomůže k vašemu šťastnějšímu a svobodnějšímu životu, o kterém zatím jenom sníte.

 

DÁREK JEN PRO VÁS

PO ZAKOUPENÍ EBOOKU DOSTANETE :


1) APLIKACI NA VYTVOŘENÍ VLASTNÍCH WEBOVÝCH STRÁNEK


2) APLIKACI NA EMAILOVÝ MARKETING - AUTOMAT NA ROZESÍLÁNÍ EMAILŮ


3) APLIKACI ONLINE PRODEJNÍ NÁSTROJ

TO VŠE NA 14 DNÍ ZDARMA !!!!!

Cena ebooku včetně bonusů

 

    3.490,- Kč